Reklama, promocja hotelu w Kołobrzegu

Oferta dla działu marketingu każdego hotelu w Kołobrzegu

Jeżeli szukacie Państwo unikalnego giftu, suwenir’u dla swoich gości, który może być unikalną pamiątką i co najważniejsze reklamować hotel, prosimy zapoznać się z poniższą ofertą.
Proponujemy Państwu zestaw zdjęć artystyczno-reportażowych z Kołobrzegu, jest ich w pakiecie 2500.
Każdy, kto przyjeżdża tutaj na tydzień, dwa, a nawet trzy nie zdoła zobaczyć i zwiedzić tysięcy miejsc, ciekawych miejsc, których w tym mieście nie brakuje. Nasz pakiet podzielony jest na kilka kategorii: Miasto, muzea, panoramy, porty, morze. Zdjęcia wykonywane były w czterech porach roku. Zdjęcia są autorskie i posiadamy wszelkie prawa.

Dlaczego ta oferta jest unikalna i może przynosić wymierne korzyści?
Kalkulacja jest prosta. Płyta z kolorowym nadrukiem (może to być zdjęcie hotelu, adres i dane kontaktowe) plus koperta lub plastikowe etui, to koszt 2 – 3 zł. Hotel może darować każdemu z gości taką promocyjną płytę i koszt takiego upominku jest praktycznie symboliczny. Co najważniejsze! Na każdym zdjęciu dodane będzie logo i adres strony internetowej hotelu. W dobie internetu i szybkiego przekazu możliwe jest, że zdjęcia obejrzą tysiące ludzi, znajomych, rodzina itd…

Pakiet zdjęć, który oddajemy w wieczyste użytkowanie może być uzupełniany, ponieważ wciąż wykonujemy nowe. Taki zestaw może być także atrakcją w samym hotelu, restauracji, kawiarni, przy recepcji. Wystarczy zainstalować w wybranym miejscu telewizor i zdjęcia odtwarzać z pendriv’a. Z doświadczenia wiemy, że goście z zagranicy z ogromnym zainteresowaniem je oglądają i chętnie nabywają pamiątkowe płyty. Dlatego możliwa jest w takim wypadku opcja sprzedaży, nawet za koszty własne, wówczas ten niesamowity gadget reklamowy hotel ma praktycznie za darmo, nawet może zarabiać.

Proponujemy nabycie pakietu zdjęć z dodanym logiem firmy lub dowolnym znakiem wodnym, gratis wykonamy projekt nadruku na płycie ew kopercie. Wskażemy dobrą firmą, która wykona profesjonalne nadruki, powieli zawartość. Otrzymacie Państwo gotowy produkt reklamowy.

UWAGA! Na życzenie do pakietu zdjęć możemy dodać ponad 200 autorskich utworów muzycznych!
Można je dołączyć do zdjęć na płycie, ew emitować we własnej sieci nagłośnieniowej. Muzyka wolna jest od opłat ZAIKS i innych instytucji. W tym pakiecie muzycznym jest także 15 piosenek o Kołobrzegu. Możliwe jest nagranie jednego utworu, w którego treści znajdzie się nazwa hotelu!

Poniżej mini galeria, która prezentuje przekrój tematyczny zdjęć. Można kliknąć i oglądać w powiększeniu.
Zdjęcia są pomniejszonej jakości i rozdzielczości. Oryginalne pliki mają wymiar ekranu Full HD.

[huge_it_gallery id=”16″]

Zainteresowanych prosimy o kontakt. Adres e-mail: vimeofilm@wp.pl