Kołobrzeski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ogłasza nadchodzące spotkanie, które ma na celu podsumowanie tegorocznego Finału. Spotkanie odbędzie się w piątek, 17 kwietnia, o godzinie 16:00 w Zieleni Miejskiej, przy ul. 6 Dywizji Piechoty 60. Organizatorzy zachęcają wszystkich wolontariuszy oraz partnerów do udziału w tym wydarzeniu.
W trakcie spotkania przewidziano różnorodne atrakcje, w tym grill oraz ognisko, co stanowi doskonałą okazję do relaksu oraz integracji. Dla uczestników zapewniony zostanie poczęstunek, jednak każdy, kto ma na to ochotę, jest mile widziany z własnymi przysmakami lub napojami. Taka atmosfera ma sprzyjać swobodnym rozmowom oraz wspomnieniom z tegorocznej akcji.
Organizatorzy podkreślają, że spotkanie to będzie także okazją do przekazania podziękowań oraz wydania zaświadczeń o pracy wolontariackiej. Jest to wyjątkowy moment, aby wspólnie z bliskimi sobie osobami podsumować osiągnięcia oraz radości związane z kolejnym finałem WOŚP, który w Kołobrzegu przyniósł wiele pozytywnych emocji i wsparcia dla potrzebujących.
Źródło: Urząd Miasta Kołobrzeg
Oceń: Spotkanie podsumowujące Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kołobrzegu
Zobacz Także



