Zbierali na walkę z rakiem. Impreza pod Ratuszem w Kołobrzegu

Na placu przed kołobrzeskim Ratuszem, dokładnie od godz. 12.00, zaczęła się wspólna zabawa i akcja charytatywna. Joanna Roszuk-Makarewicz walczy z rakiem, potrzebne są pieniądze, duże pieniądze. Być może ich zdobycie, przyczyni się do wygrania tej życiowej dla niej batalii o zdrowie. Zebrało się sporo ludzi, był program artystyczny, tańce a także sporo oryginalnych domowych wypieków i atrakcji dla dzieci. Pogoda dopisała.

Joanna, na leczenie której zbiera się pieniądze, jest mieszkanką Gościna. Jest matką dwojga dzieci, córeczka ma 7 lat, synek 5 miesięcy. Nowotwór, który atakuje korę nadnerczą jest bardzo rzadkim przypadkiem i Joanna jest czwartą w historii kobietą w skali całego świata, której udało się donosić ciążę. Miała jedną operację, później dowiedziała się, że ma przerzuty. Prawdopodobnie można ją wyleczyć, podejmują się takich operacji kliniki w Meksyku i Finlandii. Są niezwykle kosztowne. Zanim ruszyła impreza tu, w Kołobrzegu, na podobnej w Gościnie udał się zebrać 40 tyś złotych!

walczymy-o-asie-kolobrzeg-wiadomosci-impreza-1 walczymy-o-asie-kolobrzeg-wiadomosci-impreza-2 walczymy-o-asie-kolobrzeg-wiadomosci-impreza-3 walczymy-o-asie-kolobrzeg-wiadomosci-impreza-ciasta walczymy-o-asie-kolobrzeg-wiadomosci-impreza-sandra-cygan