Klient nasz Pan? Nie zawsze…

Trudno się dziwić, że zdenerwowany klient sieci EuroNet szuka pomocy w mediach.

Kupił w kołobrzeskim salonie odkurzacz firmy Zelmer. Chcąc wymienić worek, nabyć nowe, zrobił zdjęcie swojego odkurzacza, aby kupić odpowiednie.
Stało się inaczej. Pokazał zdjęcie konsultantowi-sprzedawcy, w salonie przy ulicy Koszalińskiej. Ten zdjął z półki opakowanie, które zawierało 4 sztuki, jak twierdził uniwersalnych worków, pasujących do wszystkich typów odkurzaczy marki Zelmer. Klient w dobrej wierze zapłacił i zabrał zakup do domu. Tam jednak okazało się, że niby uniwersalne worki, zupełnie nie pasują.
Zniechęcony wrócił z zakupem do salonu EuroNet. I tu stała się rzecz niewiarygodna! Jak nazwać taką sytuację? Beszczelne naciąganie, brak profesjonalizmu?
Otóż ten sam konsultant stwierdził, że otwartego opakowania nie może przyjąć! Jak zatem klient miał sprawdzić, czy polecone przez niego worki pasują i nadają się do jego odkurzacza? Chciał wymienić towar, zabrać te, które powinno mu się polecić i sprzedać.
To nie koniec aroganckiego zachowania sprzedawcy. Kiedy klient pokazł mu raz jeszcze zdjęcie swojego odkurzacza, ten z ironicznym uśmiechem odpowiedział, że takich odkurzaczy nie mają już w sprzedaży i worków do nich również!!!
Klient zostawił zakupiony towar i wyszedł z salonu. Nie wypłacono mu wydanych pieniędzy.
Cóż… Wnioski można wyciągać samemu.
Nie polecamy…