Jeszcze zatańczę

Wanda Stańczak, która przebywa aktualnie w Kołobrzegu, dodała na swoim profilu video clip zarejestrowany w Parku Wschodnim.

Piosenka “Jeszcze zatańczę” ma dla niej pewien symboliczny wymiar. To jej setna, jubileuszowa, którą mogła nagrać i zarejestrować właśnie w naszym mieście.

Jest warszawianką, z zawodu dziennikarką, aktorką kabaretową i wokalistką. Wydała 14 autorskich tomików. Jej wiersze znajdują się także m. in. w 34 antologiach, także angielskojęzycznych.

Jest prezesem Stowarzyszenia Autorów Polskich O/Warszawski II. Pod jej redakcją ukazało się 9 antologii pod patronatem Stowarzyszenia. Z jej inicjatywy powstała cykliczna impreza: poetycko-muzyczny „DACH”, w ramach którego przygotowuje i prowadzi wielogodzinne programy w pięknym klubie z duszą „Ona”. Przyjeżdżają na te spotkania ludzie sztuki z wielu miast i krajów.

O sobie mówi: „jestem kobietą i dlatego moje doznania, odczucia, emocje, krzyk, łzy, śmiech, dotyk – noszą sukienki i buciki na obcasach. A jeśli ktoś dostrzeże ich ślad – to największy sukces…”

Bardzo ciekawym akcentem jest przyjaciółka Danuta Nadia Malicka, która tańczy w niezwykle kolorowej, jesiennej scenerii parku.