Chcę Ci powiedzieć, że Jezus walczy o Ciebie

Zderzenie dwóch subkultur. Przy ul. Fredy w Kołobrzegu, przystań z Jezusem i kilkusetmetrowa kolejka do wejścia na Sunrise. Od godz. 16.00 rozpoczął się program pokazów tańca, koncertów zespołów, był mobilny konfesjonał, także przenośny kościół. Inicjatywa “Przystań z Jezusem” odbyła się z błogosławieństwem biskupa Edwarda Dajczaka, ordynariusza diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Myśl przewodnia: “Chcę Ci powiedzieć, że Jezus walczy o Ciebie”.

Oto co organizatorzy chcieli przekazać przypadkowym przechodniom.

Jezus swoją miłością przemienia moje życie. Umierając na krzyżu pokonał każdy grzech. W Nim odnajduję ratunek, odpowiedzi na pytania i szczęście. Jeśli chcesz, zaproś Go do swojego życia słowami modlitwy:

Panie Jezu, ty kochasz mnie dzisiaj takiego, jakim jestem.
Przyjmuję pełnię Twojej miłości, uznaję przed tobą moją grzeszność. Dziękuję Ci, że przebaczyłeś mi moje grzechy umierając za mnie na krzyżu. Uznają w Tobie jedynego Pana i Zbawiciela, oddając Ci całe moje życie i otwieram moje serce dla Ciebie. Daj mi ducha świętego, który poprowadzi mnie do wspólnoty. Amen

Kim jesteśmy?
Jesteśmy (nie)zwykłymi ludźmi w różnym wieku, z różnych stron świata, których Bóg powołał do tego, aby nieść dobrą nowinę o Jezusie każdemu, kogo spotkamy na swojej drodze. Dzielimy się historię swojego życia ufając, że skoro je Bóg przemienia, to może to samo uczynić z twoim.

 

przystan-z-jezusem-kolobrzeg-2017-wiadomosci-informacje