Targi mody, miasteczko Fashion Meeting Summer Camp przy latarni

Projektanci mody w tym roku wybrali Kołobrzeg do prezentacji niebanalnych ubrań, autorskiej biżuterii, dodatków plażowych, toreb, okularów, ubranek dla dzieci, także zabawek.

Podczas kołobrzeskich targów swoją twórczość zaprezentują projektanci kierujący ofertę do kobiet, mężczyzn i dzieci. Targi Mody, tak właśnie nazywają tę imprezę organizatorzy – Fashion Meeting Summer Camp. Miasteczko modowe będzie usytuowane w centrum turystycznym Kołobrzegu, przy latarni morskiej. Dlaczego w naszym mieście? Jak twierdzą organizatorzy – to hasło, które od razu kojarzy się z latem, z rozległym błękitem, przestrzenią nad morzem i pięknymi plażami. Kołobrzeg nazywany Perłą Bałtyku, to przepiękne nadmorskie miasto, bezustannie tętniące życiem. Oprócz niezrównanego uroku, do odwiedzenia Kołobrzegu zachęcają też liczne zabytki i atrakcje, do których należą latarnia morska i port.

Zainteresowanych zapraszamy już jutro, w piątek 21 lipca. Od godziny 10.00 – 19.00 będzie można oglądać, przebierać, podziwiać i co najważniejsze – kupić rzeczy z oryginalnych, autorskich kolekcji. Impreza potrwa do 24 lipca.